Künye

İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni
REMZİ DOĞAN


Hukuk Danışmanı
 

Av.A. UfUK ÖZEN

İletişim - Mail

[email protected]

[email protected]

[email protected]


Yazılım

Mega Haber Yazılımı
Tumeva Reklam ve Bilişim Hizmetleri - Haber Yazılımı 


Adres/Address
 

 Bucakoop. Mah. 1413 Sok. Özlem Sitesi No;3/A Buca İZMİR
  

Doğan Haber Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. www.doganhaber.org’da yayımlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Doğan haber’e aittir. İzin alınmadan kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

                                                      GİZLİLİK İLKELERİ

www.doganhaber.org’un tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.doganhaber.org’a aittir. www.doganhaber.org sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Bunlar www.doganhaber.org’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.doganhaber.org’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.doganhaber.org’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman da değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

                                               PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.doganhaber.org. However, sometimes the www.doganhaber.org uses third parties to process your information. www.doganhaber.org requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.doganhaber.org requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.doganhaber.org we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.doganhaber.org and its services. When you use www.doganhaber.org online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.doganhaber.org cookies section of our full Privacy Policy.